مشاوره دل آرام

مشاوره تلفنی

counseling-by-phone

مشاوره دل آرام در زمینه های مختلف روانشناسی و مشاوره ای فعالیت دارد و برای بهره مندی از مشاوره تلفنی این مرکز می توانید از شماره های تماس 9092301539 در تهران و از شماره 9099070354 برای تمامی کشور استفاده کنید .
همانطور که ما برای درمان درد های جسمی خود به پزشک مراجعه می کنیم ، چرا برای درمان مشکلات روحی خود از مشاوره کمک نمیگیریم ؟ مشاوره با تخصصی که در زمینه های مختلف و ابعاد متنوع زندگی انسان ها دارد می تواند راه حل و راهکار های مختلفی برای مشکلات خانوادگی ، مشکلات جنسی و روحی انسان تجویز کرده و انسان را به آرامش برساند .


free-counseling-phone

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره دل آرام به صورت شبانه روزی و تمامی روز های هفته در خدمت هم میهنان می باشد . همین الان که در حال خواندن این مطلب هستید می توانید گوشی تلفن خود را بر دارید و با شماره 9099070354 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ما بهره مند شوید . در صورتی که میخواهید از مشاوره های رایگان ما به صورت تلفنی برخوردار شوید می توانید از شماره 09100973759 در ساعات ذکر شده در سایت استفاده کنید و در منزل از مشاوره تلفنی رایگان ما استفاده کنید .
مشاوره تلفنی ما که به صورت مجانی در مدت زمان محدودی می باشد از جمله مواردی می باشد که هم می توانید از آن به عنوان عاملی برای کاهش هزینه های مشاوره خود استفاده کنید و هم می توانید از نحوه مشاوره کارشناسان ما با خبر شوید .
پس می توانید همین حالا گوشی تلفن خود را بر دارید و از مشاوره تلفنی ما که بدون هزینه می باشد استفاده کنید .


Best-Family-Counseling

مشاوره تلفنی خانوادگی

امروزه خانواده ها با مشکلات متعددی روبرو هستند و با پیشرفت جوامع و پیچیده تر شدن آنها مشکلات خانواده ها هم بیشتر می شود . به همین دلیل است که خانواده ها نیاز به مشاوره خانواده دارند .
مشاوره خانواده چه کسی است ؟
مشاوره خانواده در زمینه های روابط بین اعضاء خانواده ، حل تعارضات خانوادگی ، ازدواج ، طلاق تا چگونگی رابطه با فرزندان ، ارتباط جنسی و زناشویی فعالیت می کند . با توجه به نابسامانی هایی که در جامعه های کنونی وجود دارد نیاز به مشاوره خانواده برای افراد ضرورت دارد . افرادی که در خانواده های مشکل دار زندگی می کنند دائماً در معرض استرس و فشارهای روانی ، افسردگی ، پرخاشگری و درگیری های متعدد هستند . این مسائل باعث می شود در زندگی احساس عدم رضایت و ناخشنودی حاکم باشد . حل مشکلات به کمک روانشناس خانواده است . از طرف دیگر خانواده هایی هم که هیچ مشکل خاصی ندارند و یا کسانی که می‌خواهند زندگی خانوادگی خود را بنا کنند برای حفظ پایه های خانواده نیاز به آموزش و راهنمایی دارند .
آموزش مهارتهای زندگی امروز برای همه افراد ضرورت دارد مثل مهارت کنترل خشم ، مهارت حل مسئله ، مهارت مقابله با استرس های زندگی ، مهارت جرأت ورزی . با توجه به همه این مسائل نیاز به مشاوره خانواده کاملاً ضروری است اما گاهاً دیده شده است که خانواده ها برای حل مشکلات خود از یک مشاوره خانواده به مشاوره خانواده دیگر مراجعه می کنند و نتیجه خاصی نمی گیرند .
به افراد و خانواده ها توصیه می شود که سعی نمایند یک مشاوره خانواده مجرب را به عنوان مشاور خانوادگی خود انتخاب نمایند و از این شاخه به آن شاخه رفتن پرهیز نمایند . شما با انتخاب مشاور خانوادگی در واقع به خودتان کمک کرده اید زیرا آن مشاوره می تواند شناخت بیشتری نسبت به شما و ویژگی های شخصیتی شما داشته باشد . با توجه به شناختش بهترین راهکار متناسب با شما را ارئه دهد و یا در صورت نیاز به افراد متخصص ارجاع دهد .