مشاوره دل آرام

مشکلات جنسی

مشکلات جنسی

دانستنی های زناشویی قبل و بعد از ازدواج ( یاسر قهرمان پور )
1 - افراد ناباور زن و شوهرهایی هستند که سالها از زندگی مشترکشان می گذرد اما هنوز نمی دانند که رابطه جنسی درست برقرار نمایند . گاهی بعد از سالها هنوز مقاربت صورت نگرفته است .
2 - افرادی که بعد از برقراری ارتباط جنسی افسرده و ناراحت می شوند . آنها پس از پایان رابطه جنسی احساس بدی را تجربه می کنند و گاهاً اختلال در میل جنسی دارند . عدم تحریک و برانگیختگی ، عدم علاقه به شروع رابطه و کاهش شدید میل جنسی .
3 - اگر خود ارضایی را زیاد انجام می دهید به صورت کاملاً وسواس گونه و اجباری یا اینکه بین هویت جنسی و جنسیت شما تضاد وجود دارد و بین جنسیت و رفتارهای جنسی تضاد وجود دارد .
4 - افرادی که آلت تناسلی کج دارند یا سایز آنها کوچک یا بزرگ است . انزال زودرس دارند و یا در زمان برقراری ارتباط اعتماد به نفس کافی ندارند و دچار اضطراب می شوند . دائماً از خود می پرسند که آیا وظایف خود را در یک رابطه درست و کامل انجام می دهند و یا اینکه درد در حین ارتباط .
5 - افرادی که احساس می نمایند دچار اختلال جنسی هستند بهتر است قبل از ازدواج به مشاور جنسی مراجعه نمایند . این کار کمک می کند که قبل از ازدواج اختلالش درمان شود .