چگونه با زن سرد مزاج رفتار کنیم؟

یکی از مشکلاتی که اکثر  مردها با آن مواجه می شوند سرد مزاجی خانم هاست بسیاری از آقایون گله دارند که همسرشان نسبت به گذشته سردتر شده و این سرد مزاجی شادی زندگی مشترک را از بین برده است سردی ها در زندگی مشترک عواقب خوبی ندارد حتی ممکن است باعث شود زن و مرد از هم جدا شوند اگر میخواهید این مشکل را حل کنید ابتدا باید با دلایل سرد زاجی آشنا شوید .
سرد مزاجی خانم ها مستقل از آقایون نیست گاهی ممکن است به دلیل مسائل هورمونی چنین حالتی برای خانم ها پیش بیاید اما این احتمال خیلی کم است و این مشکل اصلی بسیاری از زوجین که تصمیم به جدایی میگیرند نیست سوال اینجاست زنی که قبل از ازدواج فعال و پر تحرک بود چطور پس از ازدواج وارد این مرحله می شود؟چرا او نسبت به قبل سردتر و بی تفاوت شده است
معمولا زن ها موقع ازدواج سرد مزاج نیستند بلکه پس از ازداج به این مرحله می رسند اکثر سرد مزاجی ها مربوط به اوایل ازدواج هستند وقتی سردی به زندگی زوجین می آید زندگی شان دیگر طراوت و حرارت قبلی را ندارد و از زندگی لذت نمی برند .
سرد مزاجی خانم ها در یک جمله خلاصه می شود که باور کردن این جمله برای بسیاری از مردان کار دشواری است اما واقعیت این است که منشا قریب به اتفاق سرد مزاجی خانم ها همسران شان هستند این جمله یک واقعیت است مگر خلاف آن ثابت شود.
مردان برای اینکه بتوانند رابطه جنسی شان را همیشه نگه دارند باید کسب آموزش های لازم را در نظر بگیرند و با شناسایی عواملی که باعث سرد مزاجی همسرشان می شوند جلوگیری کنند.
عدم اگاهی زن ها و مردان درباره تفاوت های یکدیگر و نداشتن درک متقابل از هم منشا بسیاری از سردی های خانم ها در زندگی زناشویی است اندکی از مردها به دلایل غروری که دارند حاضر نیستند در مورد همسرشان اطلاعاتی کسب کنند اما آنها باید بدانند بدلیل نداشتن آگاهی از همسرشان اول کسی که ضربه میخورد خودشان هستند.
اگر زن و شوهر هر دو نزد یک مشاوره با تجربه بروند سریع دلایل سرد مزاجی را پیدا خواهند کرد ممکن است این سرد ی در رابطه زناشویی در زن نمایان شود اما عامل اصلی بروز مشکل در مرد یا هر دو نفر باشد معمولا این مشکل با یک یا دو جلسه رفع نمیشود.

نویسنده خانم بدیعیان